O nas

Naszym celem od samego początku jest dostarczanie klientom najwyższej jakości mebli, wyrobów z drewna i usług dla firm. Dzięki zastosowaniu maszyn CNC jesteśmy w stanie zapewnić Państwa meblom najwyższą jakość obróbki oraz i 100% powtarzalność w przypadku produkcji seryjnej.

Ponadto możemy nadawać meblom indywidualny charakter poprzez ozdobne grawerowanie.
Wykonane grawery są tworzone z najdrobniejszą dokładnością. Naszą inspiracją jest indywidualność, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy z branży meblarskiej, reklamowej i nie tylko.

Zatem jeśli szukasz kogoś kto urządzi Twoje wnętrze doskonale trafiłeś. Nasza firma zajmuje projektowaniem i produkcją mebli pod wymiar. Naszą domeną są meble kuchenne, meble salonowe i pokojowe – zarówno dla najmniejszych jak i tych starszych mieszkańców Państwa domu. Cechuje nas innowacyjność i stosowanie niekonwencjonalnych metod produkcji dzięki czemu jesteśmy wstanie zaoferować Państwu meble niezwykłe, dopasowane do Waszych indywiadualnych potrzeb i gustów.

Szeroka gama materiałów wykończeniowych, frontów zdobień jak i frezów wykonywanych z dowolnej grafiki sprawi że zadowolimy każdego klienta. Sprawdź nasze realizacje, a jeśli tam nie znajdziesz mebli, które Ci się spodobają skontaktuj się znami przygotujemy projekt specjalnie dla Ciebie…