Zabudowy i projekty indywidualne

Szafy i zabudowy

Szafy na wymiar naszej produkcji są idealnym rozwiązaniem na całkowite wykorzystanie oraz zaaranżowanie przestrzeni pomieszczeń takich jak garderoba, sypialnia, pokój dzienny. Nasi projektanci są otwarci na niestandardowe zamówienia klientów, którzy cenią sobie niepowtarzalny wygląd mebli połączony z funkcjonalnością, która zapewnia oryginalny charakter wnętrza. Szafy na wymiar, które tworzymy cechuje trwałość, nienaganna estetyka oraz solidność.

Naszym klientom oferujemy indywidualny projekt mebli, optymalny czas realizacji zamówienia, transport oraz montaż gotowej szafy na wymiar. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najcenniejszą zapłatą. Jeżeli marzysz o własnej garderobie, unikalnej szafie na wymiar, która wyróżni wnętrze Twojego mieszkania- nie zwlekaj. Czekamy właśnie na Ciebie!

 

Projekty indywidualne

Poza standardowymi produktami jak meble, fronty kuchenne, szafy i regały zajmujemy się również frezowaniem i grawerowaniem zgodnie z preferencjami zamawiającego. Klient ma możliwość przesłania nam gotowe projektu frezowania lub skorzystać z usług naszego projektanta CAD/CAM. Oddajemy Tobie także do wyboru materiał, z którego powstanie gotowy produkt – zajmujemy się obróbką zarówno drewna, metali jak i tworzyw sztucznych.  Poniżej lista przykładowych realizacji wraz ze zdjęciami.