Jaką kuchnie wybrać?

Branża mebli kuchenny to jedyny segment w branży meblarskiej, który najbardziej dynamicznie się rozwija. Zmiany możemy zaobserwować na zewnątrz mebli jak i w środku. Fronty, które nadają urok naszej kuchni są nowoczesne pod względem designu i kolorystyki. Uchwyty są coraz częściej typu push-open. Obrzeża to już standard, że są ABSy, które są odporne na uszkodzenia.

Klient przychodzący do salonu z kuchniami, jest już bardziej świadomy czego oczekuje i czego może wymagać od producenta. Producenci mają możliwość wykonywania mebli kuchenny z różnorodnych materiałów i ogromnej ilości akcesoriów. Te elementy sprawiają, że nasza kuchnia może stać się bardziej ergonomiczna i funkcjonalna. Klienci poszukują kuchni ekonomicznych wykonanych z dobrych materiałów jak i kuchni z najwyższej półki, w których są użyte materiały z najwyższej półki.

Obecnie na rynku możemy zaobserwować fronty wykonane z laminatu lub z forniru w zależności od zasobności portfela klienta. Dużą popularnością cieszą się połączenia dwóch kolorów w szafkach np. kolorów w jasnych i ciemnych odcieniach.